Enter your keyword
Послуги CLT

CLT ОПИТУВАННЯ

IMData має багаторічний досвід проведення досліджень методом CLT. Перш за все  це – тестування продукції, рекламних матеріалів, послуг та ідей. Ми працюємо за чіткою і відточеною процедурою, дотримуємось всіх методологічних норм і стандартів якості.
Ми проводимо опитування на локаціях по всій Україні, проводимо опитування як в off-line так і в on-line режимі.

За подробицями звертайтесь за номерами +38(044)383-94-91, +38(067)340-49-97

На даний момент clt опитування відноситься до категорії найпоширеніших методів для збору даних. Завдяки ньому вдається зібрати необхідну інформацію у живих респондентів за допомогою живого інтерв’ю. Опитування проводиться за анкетами фактично будь-якого рівня складності. Головне звернутися до перевіреної маркетингової компанії, здатної задовольнити актуальні потреби, домогтися ідеальної якості для всіх клієнтів.

Специфіка проведення clt опитування

Проводитися таке опитування може в різноманітних умовах, наприклад, в спеціально підготовленому холі. Вибирається для цього приміщення, яке знаходиться біля місця скупчення цільової групи. Це дозволить рекрутам налагодити ефективне запрошення респондентів безпосередньо до місця проведення опитування. Такий варіант дає можливість пред’являти опитуваним особам для оцінки різноманітні стимули, наприклад:

  • Упаковка.
  • Етикетка.
  • Різні рекламні матеріали і т. д.

Результат такого опитування може стати важливою підставою для внесення будь-яких змін в продукт, його смак, рекламу, дизайн, Особливості упаковки та інші подібні моменти. Зараз clt опитування в маркетингу використовується дуже часто, тому що нерідко виникає потреба в оновленні упаковки, просуванні товару на наступний якісний рівень. Ідеальним вибором він може виявитися, якщо компанія найближчим часом збирається тестувати концепцію продукту, упаковки, реклами, проводити різноманітні цінові дослідження і т. д.

У нас легко замовити clt опитування споживачів на найприйнятніших умовах. Є відповідні ресурси, досвідчені фахівці в штаті для проведення якісного точного опитування. Багато компаній звертаються за професійною підтримкою, тому що завдяки ній можна домогтися значного прогресу. Не завжди товар, що випускається підприємством, однаково довго залишається успішним. Періодично його треба вдосконалювати, вносити позитивні зміни. Щоб вони виявилися дійсно ефективними, Треба знати чимало корисної інформації. Її отримання в максимально точній формі стає можливим саме завдяки такому опитуванню.

Замовити його варто, якщо фірма планує оцінити споживчі параметри продукту, провести його порівняння з продуктами від конкурентів, визначити реальні переваги і недоліки, внести адекватні поліпшення і позитивні зміни. Також він застосовується для створення нового смаку, продукту, упаковки рецептури. Корисним він виявиться для оцінки рекламних матеріалів і основної концепції.

Професійно проведене clt опитування в Києві дозволяє зібрати достовірні дані, які точно зможуть принести потрібні результати. Наші співробітники надають професійних інтерв’юерів, які знають свою справу на належному рівні. Паралельно організовується і ретельний контроль їх діяльності. Завдяки цьому дотримуються всі основні методології і т.д. Вся процедура проводиться на основі анкети, яка складається і узгоджується на попередньому етапі. Можуть використовуватися наочні матеріали для отримання більш точних результатів.

Залежно від вибірки, географії та інших моментів тривалість тесту може бути різною. Вартість залежить від рівня складності анкети, числа опитувань та інших подібних нюансів.

Як замовити clt опитування в Києві?

Завдання відрізняється максимальною простотою. Треба лише звернутися в перевірену маркетингову компанію. Наші співробітники володіють значним досвідом, знаннями, що дозволяє проводити точні та оперативні питання. Організоване нами clt опитування в Україні вважається найточнішим і професійним. Перед замовленням попередньо можна проконсультуватися, дізнатися ключові деталі, підібрати оптимальні методи для оцінки ефективності продукту і т. д.

Грамотно проведений маркетингові clt опитування напевно виявиться дуже корисним. Для замовлення варто звернутися в офіс компанії. Якщо співпрацювати з неперевіреними фахівцями, важко розраховувати на потрібний рівень якості проведених опитувань. Тому важливо звертатися до наших фахівців. Вони допоможуть в потрібному місті провести опитування в оптимальному форматі, наприклад, в онлайн або оффлайн режимі. В основі лежить надійна процедура.

ІНШІ ПОСЛУГИ

Маєте питання? Зателефонуйте або відправте повідомлення!
Форма зворотнього зв'язку