Enter your keyword
Послуги CATI

ТЕЛЕФОННІ ОПИТУВАННЯ

Компанія IMData має власний CATI центр, розташований у центральному офісі компанії в м. Києві. Багаторічний досвід роботи менеджерів напрямку дозволив створити добре налагоджений механізм проведення дослідження методом CATI з урахуванням всіх методологічних вимог до якості телефонних опитувань.
IMData CATI центр обладнаний 45 станціями і володіє ресурсом більше ніж 150 досвідчених інтерв’юерів. Супервайзер і контролери постійно здійснюють контроль роботи інтерв’юерів CATI.
Ми проводимо телефонні інтерв’ю з різними типами аудиторії (бізнес, звичайні користувачі) і за різними напрямками (стаціонарні, мобільні, міжнародні дзвінки).
Крім кількісних досліджень ми також можемо запропонувати якісні дослідження по телефону. Ми адаптуємо наші команди інтерв’юерів під виконання різних завдань дослідження, опитувань різних цільових аудиторій в абсолютно різних сферах.
Контроль роботи інтерв’юерів CATI здійснюється постійно супервайзером і контролерами, які працюють на місці і прослуховують інтерв’ю в онлайн режимі.
Крім цього, в нашому центрі здійснюється 100% запис розмов, що дозволяє гарантувати дотримання всіх процедур протягом усього проекту.

ІНШІ ПОСЛУГИ
Маєте питання? Зателефонуйте або відправте повідомлення!
Форма зворотнього зв'язку